Volkswagen up!
1.0 BMT take Up! Airco 18.000KM! NL Auto | Audio | Centrale Vergrendeling | Elek. Ramen
Direct kopen, basisprijs: € 8.495,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.495,-
LEASEPRIJS: € 116,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.416,96 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen up! |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 BMT take Up! Airco 18.000KM! NL Auto | Audio | Centrale Vergrendeling | Elek. Ramen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 april 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 18.270 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 116,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.495,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NS-095-F |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 44 kw / 60 pk |
| Laadvermogen: | 496 kg |
| Gewicht: | 834 kg |
| Wielbasis: | 241 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.330 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- Warmtewerend glas
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Achterbank neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening